Blaupunkt AWB3P16AT2RCM veggladestasjon type 2 – 1 fase (20)
- Blaupunkt-ladestasjon modell AWB3P16AT2RCM for hjemmeinstallasjon for enkel lading av elbilen.
- Passer til elbiler med Type 2-kontakter – og det er de fleste europeiske elbiler.
- Justerbar mellom 8A og 16A, noe som gjør det mulig å lade opptil 11 KW.
- NB! Ladestasjonen må installeres av en autorisert elektriker.
Utsolgt
Beskrivelse
Denne Blaupunkt-ladestasjonen er designet med tanke på sikkerhet og brukervennlighet. Den innebygde 6mA DC RCM gir deg ikke bare best mulig beskyttelse i hjemmet ditt, den sparer deg også for å installere et feilstrømsrelé av type B.
Ladestasjonen kan justeres mellom 8A og 16A, slik at du kan lade opptil 11 KW.